Kdo se stane pavoukem?

Na obrázku vidíte startovní pozici všech zůčastněných. Pokud náhodou omylem uspějete v nějaké vypečené hře, postoupíte o krok vpřed na své nitce. Kdo jako první dosáhne středu (či se mu nejvíce přiblíží), ten se rázem stane pavoukem ze všech největším. Ostatní jsou povinni dotyčnému vykat a nazývat ho plným titulem, tedy: "Ó veliký pavouku, ty, který nejlépe chodíš sítí". Na této stránce můžete průběžne sledovat, jak se vaše situace vyvíjí. Každý má přiřazeno jedinečné číslo, podle kterého pozná svou trasu. Přiřazení čísel je následující:
Číslo trasyJméno
1Vít Heřman
2Milan Straka
3Michal Marek
4Hynek Horák
5Vojtěch Liška
6Jan Čábal
7Martin Šárfy
8Milan Cingroš
9Martin Dostal
10Petr Křibský
11Vladimír Jelen
12Jan Kadlec
13Viktor Přehnal
14Lukáš Valenta
15Jan Tax
16Daniel Pospíšil

Lov ztracených paketů

V lovu byla bezkonkurenčně nejlepší trojice Honza Kadlec, Martin Šárfy a Honza Tax. Bez bázně a hany prošli celé Janské lázně, nelenili a obtěžovali zřejmě všechny prodejce a obchodníky. Získali celkem pět ze šesti ztracených paketů. Podařilo se jim tak vlézt do sítě a drží se všemi končetinami prvního uzle, jak lze případně spatřit na obrázku vpravo.

Co nemáš v hlavě, máš v nohou

Jak lze zjistit ve výsledkové listině, nakonec byla skoro důležitější hlava než nohy - vítěz sice neběžel kdovíjak rychle, ale zase všechno odpověděl správně. Váš urputný sprint do kopce bude po zásluze potrestán: Milan S. postoupil v pavučině hned o tři uzly, Viktor o dva a Milan C. o jeden uzel, což jste si již konec konců asi zjistili sami na obrázku.

Pátrání po zločincích

Ačkoli do prostorů Duncanu přes noc vnikla skupina nebezpečných individuí, byli téměř během okamžiku zneškodněni a odhaleni. Nejlépe se ve spolupráci s policií osvědčil Michal Marek, který poznal čtyři zločince. Na paty mu šlape Dan, který odhalil identitu tří desperádů a Milan S. s Vojtou, kteří mají na kontě zločince dva. Postup v pavučině je jim odměnou, která je jistě nesmírně těší.

Sílu hledej v týmu

Barva týmuČlenovéPravdomluviceMagické lanoPřelidněná zeměkouleSoučet
ModříViktor
Lukáš
Hynek
Honza Č.
1236
ČerveníVojta
Dan
Honza T.
Honza K.
2237
ZeleníMartin D.
Petr
Martin Š.
Vláďa
34411
ŽlutáMichal M.
MIlan C.
Milan S.
Vítek
4329
Na obrázku vidíte svůj další postup v pavučině. Za týmové soutěže získaly vítězné týmy jeden krok za každé první místo a vítězný tým k tomu obržel ještě jeden další krok zdarma. Pavučina už je tak plná pavouků, že je nevyšší čas vyhlásit výsledky, jinak už se s vámi opravdu utrhne. Nuže (tramtadadá):

Kdo se stal pavoukem?

Inu, to konec konců vidíte sami:

1. Milan Straka
2.-3. Michal Marek
2.-3. Martin Šárfy