Letní tábor Duncan 2012

Vítejte na webu druhého běhu letního tábora Stanice Techniků Vyšehrad Duncan 2012!

V roce 2010 vypukla třetí světová válka. Indie a Pakistán se rozhodly navždy vyřešit své vzájemné spory o Kašmír a smazat svého soka z povrchu země. Do konfliktu se záhy zapojily všechny další světové velmoci a většina světa byla zdevastována.

Přes své snahy o nevměšování se bylo do války zatáhnuto i Japonsko. Tokyo a Okinawa byly během okamžiku změněny v doutnající ruiny a smrtící radiace zahnala přeživší po celém světě do starých bunkrů. Japonská vědecká elita však mezitím pracovala na revoluční technologii.

Po válce přišel japonský zázrak. Miliardy nanostrojů postupně likvidovaly příkrov radiace nad Japonskem, byly zavedeny první neuroimplantáty a JSDF poprvé použila bitevní exoskelety.

V odpověď na zvěrstva, páchaná po celém světě, se objevilo množství hackerů a teroristů - mimo jiné i tajemný „smějící se muž“.

Ve světě, kde jsou implantáty a bezdrátově připojené kybernetické mozky na denním pořádku, se kyberterorismus stal velmi reálnou hrozbou.

Toto dalo vzniknout Sekci 9 japonské národní rady pro veřejnou bezpečnost.

Vy se ponoříte do post-apokalyptického světa jako zaměstnanci několika japonských korporací. Prožíváte dobrodružství s kyberimplantáty, hackováním a virtuální realitou. Vítejte na Duncanu!