Týmy

Binary Sock Binary Sock

Skupina neznámých programátorů živících se vytvářením softwarů pro velkoprodejny s ponožkami byla zrovna uprostřed své práce pro společnost ,,Smile Pony Socks“ v průmyslové části Japonska.

O polední pauze se rozezněly sirény. Vyděšení programátoři se rozhodli schovat se zásobami do velkého sklepového skladiště, kde celý hlavní konflikt přežili. Nakonec si přiznali, že po 3. světové válce už nebude možné se živit programováním takových softwarů a rozhodli se, že pro přežití začnou zneužívat kyberterorismu.

HydraNT HydraNT
Zatímco nukleární válka stále ještě zuřila, začínalo být jasné, že netoxických vodních zdrojů brzy nebude dostatek ten, kdo přístup k vodě ovládne a zabezpečí proti radiaci, se dostane k obrovskému bohatství. Mnoho vědců i megakorporací se snažilo objevit prameny, ale uspěl až izraelský dobrodruh Umad Broah. Podařilo se mu najít místo, kde vyvěralo hned několik bezpečných pramenů. Úspěšně naleziště ohradil a zabral pro sebe. Pod hlavičkou nové založené společnosti HydraNT začal stavět potrubí s antiradiační ochranou a elektronickým řízením. Po konci války bylo vše připraveno k pravidelným dodávkám vody. Odběrateli HydraNTu se staly téměř všechny velké státy světa a bohaté zisky na sebe nenechaly dlouho čekat. Ovšem kde je úspěch, tam je i někdo, kdo se na něm chce přiživit. Potrubí začalo být napadáno hackery pod záminkou dodávání vody pro chudé. Na kyberprostorovou ochranu HydraNTu byla najata skupina počítačových specialistů, kteří si zatím poradili s každou hrozbou.
International Chemical Company International Chemical Company

Merces Letifer


Mezinárodní společnost zabývající se vývojem, výrobou a prodejem chemických, biologických a nukleárních zbraní. Spolupráce je možná s kterýmkoli státem, který má finanční prostředky a je ochoten k dlouhodobým závazkům. Díky našemu sídlo na odlehlém místě není možné zničit naše továrny a díky tomu nejsou dodávky přerušovány až do vypršení smlouvy, ale nemusíte se bát, že nás musíte hledat, pobočky máme v téměř každém větším městě. Jsme diskrétní firma a nikdo se o našich klientech a jejich záměrech nic nedozví.

SU Tech SU Tech

Su-tech je kult, jehož historie sahá až do roku 1975, kdy se oddělil od méně radikálnějšího Temple od Set.

Tento fanatický kult si klade za cíl postupnou infiltraci zbývajících společenských zřízení a následnou totální destrukci společnosti jako takové. Ačkoli je možná hlavní myšlenka kultu anarchisická, kult je velmi dobře organizován a je založen na systému oddělených buňek, kdy se mezi sebou členi dorozumívají pomocí černých schránek. Členství v kultu je považováno za výsadu, a je spojeno i s mnoha osobními výhodami - členi jsou většinou elitou ve svém oboru a všichni prochází poměrně tvrdým bojovým výcvikem. Kultisté navíc opravdu nesnáší milosrdenství, proto jsou nejčastějšími cíli jejich útoků sirotčince, domovy důchodců a útulky pro chudé. Kultisté obyvatele těchto zařízení unesou a pak je využívají ke kulinářským účelům.


motto kultu : Te audire non possum. Musa saptum fixa est in mihi aure.

Sa'ma-Jha'ma-D'Omy-Fu'Tch Sa'ma-Jha'ma-D'Omy-Fu'Tch

Společnost Sa'ma-Jha'ma-D'Omy-Fu'Tch (SJDF) je polovojenskou japonskou korporací. Jejím vlastníkem je skupina jenž sama sebe nazývá Yellow Chicken. Nikdo neví kdy, kde a proč SJDF vznikla. Ale z názvu, který v japonštině znamená výbuch atomové bomby, se odhaduje, že někdy po vybombardování japonska na začátku třetí světové války. Kolují zvěsti, že hlavním cílem SJDF je vytvoření viru, který umožní vytvoření bot-netu. Dalo by se říci... asimilace jednotlivců do jednoho kolektivního vědomí, vytvoření plně řízené armády kyborgů. Ovšem fámy jsou fámy a následující události ukáží co je skutečným cílem SJDF... Možná je to ve skutečnosti Temporálně Rezonančí Orbitální Laser Lokalizační Integrální Negativní Gravimetriky.

Zmeu Pneu Zmeu Pneu

V této době, kdy se můžete setkat s hrozbou kyberterorizmu a kyberútoků na Vaši společnost i osobu, budete určitě potřebovat někoho, kdo se postará o Vaše bezpečí. A od toho jsme tu my – společnost ZmEu Pneu. My jsme jediná společnost, která dokáže ochránit Vás i Vaše blízké.

Tato společnost byla vytvořena pro Vás pro Vaše bezpečí, a proto máme bezkonkurenční ceny i služby. Naši pracovníci jsou k dispozici 25h denně, 9 dní v týdnu, 384 dní v roce. Jsme tu přímo pro Vás, protože bez Vás si nedokážeme představit naši budoucnost.

Tato společnost vznikala už v minulosti, kdy byly na světě úplně jiné hrozby, jako nedostupnost gumových výrobků, čerstvého masa a klidného prostředí. Tudíž tato společnost má velmi bohaté zkušenosti se všemi možnými hrozbami a problémy. Bohužel poptávka po našich výrobcích byla stále nižší. Rozhodli jsme se tedy expandovat na další odnože trhu, kde se nám konečně podařilo prosadit.

V současnosti náš největší úspěch sklízí naše velmi mladé dceřiné společnosti ZmEu Securities a ZmEu Africa Corp.

ZmEu Africa Corp. se zabývá pěstováním vzácných rostlin, jako například mák. Vzhledem k současné politické situaci je to velmi náročné poslání. Proto potřebuje spolehlivého vůdce. S hrdostí můžeme prohlásit, že tuto společnost vede ten nejpovolanější a nejloajálnější člověk na světě. V rodině se již po několik generací, ačkoliv s krátkou přestávkou, drží Nobelova cena za mír. První z rodiny tuto cenu získal Jásir Arafat v roce 1994.

ZmEu Securities je společnost, která se zabývá ochranou Vašeho majetku, Vaší osobnosti, Vašich dětí, Vašich blízkých a dokonce Vašeho bezpečí. Tuto společnost ovládají pouze svědomití a spravedliví lidé. Vedení této společnosti je složeno z těch nejlepších odborníků v oboru, kteří zaručují profesionální kvalitu našeho softwaru a za menší poplatek také podporu a pravidelné aktualizace.

ZmEu ochrání Vás i Vaše nejbližší. ZmEu je Váš přítel. ZmEu je Vaše budoucnost.

Připojte se i Vy k našim masám uživatelů ZmEu ještě dnes!