Rytíř Jedi se dvěma červenými meči

Duncan 2011

Letní tábor Stanice techniků Vyšehrad, druhý běh

Dům dětí a mládeže Praha 2

Duncan 2011 - Letní tábor Stanice techniků Vyšehrad, druhý běh

Magda Maturová

Magda Maturová

Vedoucí

Hana Císařová

Hana Císařová

Vedoucí

Jiří Olmer

Jiří Olmer

Vedoucí

Taťána Kučerová

Taťána Kučerová

Vedoucí

Robert Holub

Robert Holub

Vedoucí

Martin Vackář

Martin Vackář

Vedoucí

Jan Bryscejn

Jan Bryscejn

Vedoucí

Jiří Tlapák

Jiří Tlapák

Vedoucí

Zuzana Kučerová

Zuzana Kučerová

Instruktor

Klára Maturová

Klára Maturová

Instruktor

Adam Benda

Adam Benda

Instruktor

Ondřej Benda

Ondřej Benda

Instruktor

Petr Anděl

Petr Anděl

Věk: 13

Pokoj: A12

Tým: Alfa Team

David Beneš

David Beneš

Věk: 8

Pokoj: A22

Tým: Alfa Team

Ondřej Beneš

Ondřej Beneš

Věk: 11

Pokoj: A22

Tým: Honeybadgers

Jan Černý

Jan Černý

Věk: 15

Pokoj: A24

Tým: Alfa Team

Artur Doležel

Artur Doležel

Věk: 7

Pokoj: A13

Tým: Žlutá slepice

Jaroslav Doležel

Jaroslav Doležel

Věk: 14

Pokoj: A13

Tým: Žlutá slepice

Tomáš Fridrich

Tomáš Fridrich

Věk: 13

Pokoj: A12

Tým: Honeybadgers

Martin Gregor

Martin Gregor

Věk: 14

Pokoj: A22

Tým: Toxic Sword

Michal Gregor

Michal Gregor

Věk: 11

Pokoj: A22

Tým: Toxic Sword

Martin Hájek

Martin Hájek

Věk: 13

Pokoj: A13

Tým: Alfa Team

Jiří Hodan

Jiří Hodan

Věk: 17

Pokoj: A17

Tým: Honeybadgers

Václav Hodan

Václav Hodan

Věk: 14

Pokoj: A12

Tým: Honeybadgers

Mikoláš Houška

Mikoláš Houška

Věk: 14

Pokoj: 12

Tým: Honeybadgers

Nikolaj Irmanov

Nikolaj Irmanov

Věk: 12

Pokoj: A22

Tým: Žlutá slepice

Jan Kahoun

Jan Kahoun

Věk: 15

Pokoj: A24

Tým: Toxic Sword

Viktor Kalivoda

Viktor Kalivoda

Věk: 19

Pokoj: A24

Tým: Alfa Team

Nikola Klestil

Nikola Klestil

Věk: 12

Pokoj: A25

Tým: Toxic Sword

Dmitry Kovalenko

Dmitry Kovalenko

Věk: 15

Pokoj: A16

Tým: Honeybadgers

Daniel Křápek

Daniel Křápek

Věk: 14

Tým: Red Sith

Tomáš Kučera

Tomáš Kučera

Věk: 13

Pokoj: A25

Tým: Red Sith

Václav Kučera

Václav Kučera

Věk: 13

Pokoj: A25

Tým: Honeybadgers

Jakub Lukeš

Jakub Lukeš

Věk: 13

Pokoj: A25

Tým: Alfa Team

Dan Markoš

Dan Markoš

Věk: 15

Pokoj: A13

Tým: Toxic Sword

David Nečas

David Nečas

Věk: 14

Pokoj: A13

Tým: Žlutá slepice

Jakub Rezek

Jakub Rezek

Věk: 18

Pokoj: A24

Tým: Red Sith

Michal Rozšafný

Michal Rozšafný

Věk: 17

Pokoj: 24

Tým: Toxic Sword

Jakub Salavec

Jakub Salavec

Věk: 17

Pokoj: A12

Tým: Toxic Sword

Matěj Smrček

Matěj Smrček

Věk: 15

Pokoj: A22

Tým: Red Sith

Dominik Šandera

Dominik Šandera

Věk: 14

Pokoj: A13

Tým: Red Sith

Adam Tvarog

Adam Tvarog

Věk: 15

Pokoj: A25

Tým: Red Sith

Jan Uhlíř

Jan Uhlíř

Věk: 12

Pokoj: A25

Tým: Žlutá slepice

Jiří Ulrich

Jiří Ulrich

Věk: 13

Pokoj: A17

Tým: Red Sith

Kryštof Urban

Kryštof Urban

Věk: 11

Pokoj: A22

Tým: Alfa Team

Kryštof Vaněk

Kryštof Vaněk

Věk: 16

Pokoj: A24

Tým: Žlutá slepice

Ondřej Vrba

Ondřej Vrba

Věk: 16

Pokoj: A16

Tým: Žlutá slepice

Jan Zubr

Jan Zubr

Věk: 17

Pokoj: A24

Tým: Žlutá slepice


Imperiální logo