Rytíř Jedi se dvěma červenými meči

Duncan 2011

Letní tábor Stanice techniků Vyšehrad, druhý běh

Dům dětí a mládeže Praha 2

Duncan 2011 - Letní tábor Stanice techniků Vyšehrad, druhý běh

Diplomati

Diplomaté
Na mírový summit se sjeli diplomati ze všech různých planet – a vaše žoldácké skupinky byly najaty, aby skupinku diplomatů pobavily nějakou hranou scénkou.

Na počátku je třeba zjistit, jak se diplomaté jmenují, a jaký mají vkus. Tato informace (tabulka) bude vyvěšená na kraji spodního lesa, a týmy musí po odstartování co nejdříve donést tyto informace k tribuně. Má to ale háček: přenáší se pouze pomocí vlastní paměti. U tribuny je jeden člen týmu, který získaná data zapisuje. Až bude mít tým pocit, že mají všechny údaje (správně), zavolá vedoucího, který jim je zkontroluje, a pokud skutečně všechno souhlasí, zapíše si jejich koncový čas.
Tato část hry je bodovaná samostatně – rozhoduje čas.

Poté mají týmy za úkol dle sesbíraných informací vymyslet a secvičit vlastní scénku. Ve scénce musí účinkovat všichni členové týmu.

V 16:30 je konec nacvičování, všichni se sejdeme a postupně shlédneme scénky týmů. Každý diplomat boduje, jak se mu prvky ve scénce líbily a zda splnily jeho tužby; další vedoucí též hodnotí celkovou úroveň, umělecký dojem, zapojení všech lidí, etc.

Imperiální logo